Про нас

Надихаючись сучасністю, ми вважаємо, що кожен має право на ексклюзивність в дизайні інтер'єру. Мова йде про створення насправді індивідуального простору. Про те, щоб взяти ескіз виробу - і перетворити його на щось зовсім неповторне. Саме так ми виготовляємо корпусні меблі під замовлення у Харкові вже понад 15 років.
 

Основою будь-яких відносин, в бізнесі чи особистих справах- є довіра. І наші замовники, не вагаючись, відкривають нам мрії про свій ідеальний дім, а ми втілюємо їх у життя.

Прагнення до довершеної якості меблів, які ми виробляємо - це наш шлях із першого дня заснування компанії KUBIS Олександром Клименко і до сьогодні. Завдяки йому компанія стала законодавцем стилю та лідером якості у галузі виробництва корпусних меблів.

Історія

Виробництво

KUBIS - це власне виробництво меблів повного циклу, яке дозволяє втілити в реальність найсміливіші інтер'єрні ідеї.

Сучасне обладнання та інноваційні технології, контроль кожного етапу виробництва, ретельний відбір матеріалів для виготовлення - завдяки цьому всьому, замовники отримують класні меблі: якісні, стильні, функціональні та зручні.

Ми ставимо високі вимоги до деталей. І це відображається в успішній реалізації складних проектів та якості готових виробів.